Sinbo SK 7353 2200 W 1.7 lt Çelik Kettle (SİNSK7353FD)

Marka : Sinbo

Sinbo Sk-7353 Kablosuz Su Isıtıcı

Evde, ofiste vegünün herhangi bir anında sıcak su ihtiyacınızı karşılamak için tasarlananSinbo SK-7353 Kablosuz Su Isıtıcı - İnoks yaşamınızı kolaylaştırmanızı sağlar. Birbirinden farklı özellikleri sayesinde oldukça işlevsel bir kullanıcı deneyimi vadeden bu cihazsıcak bir şeyler içmek istediğinizde yardımınıza koşar. Sinbo SK-7353 Kablosuz Su Isıtıcı - İnoksyüksekkapasitesi sayesinde farklı kullanımlar için de uygundur.

NedenSinbo SK-7353 Kablosuz Su Isıtıcısını Seçmelisiniz?

İnsanların günlük yaşamının çok önemli bir parçası haline gelen su ısıtıcısı modelleri birçok farklı ihtiyaca hitap eder. Kullanımı çok pratik ve güvenli olanSinbo SK-7353 Kablosuz Su Isıtıcı - İnoks şık tasarımıyla da ön plana çıkar. Paslanmaz çelikten üretilen bu cihaz uzun süreli kullanım ömrüyle de tüketici dostu olduğunu ispatlar.

Sinbo SK-7353 Kablosuz Su Isıtıcı - İnoks emniyet özelliği sayesindesu ısındığında güvenli şekilde kullanmanızı sağlar. 360 derece dönen tabanıyla bulunduğu ortamda önemli bir kullanım kolaylığı sağlar. Gizli rezistans özelliği ve paslanmaz çelik kaplama ürünün kalitesini ve güvenilirliğini benzersiz bir seviyeye çıkarır. Kireç filtresi sayesinde çeşme suyundan kaynaklanabilecek kireçlenmelerin önüne geçer ve ürünün ömrünü uzatır. Otomatik kapanma özelliği ortamdaki elektrik sistemi kaynaklı sorunlarda ürünün aşırı ısınmasını ve bozulmasını engeller.

Teknik Özellikler

Güç: 2200 W Renk: İnoks Su ısıtıcı kapasitesi: 1.7 litre Emniyet özelliği: Var Kablosuz kullanım: Var Kireç filtresi: Var Açma ve kapatma düğmesi: Var 360° taban: Var Su ısıtıcısı malzemesi: Paslanmaz çelik

Evrensel Değerlerde Dinamik Bir Marka

Bu toprakların kendine özgü değerlerini evrensel değerlerle birleştirmeyi başaran Sinbo kullanıcı deneyimine oldukça önem veren bir markadır. Sinbo'nun bünyesinde barındırdığı tüm üretim anlayışıyla tüketicilerin beğenisine sunulanSinbo SK-7353 Kablosuz Su Isıtıcı - İnoks 12 ay garanti süresine sahiptir.* Kapasite: 1.7Lt
* 360 derece dönebilen kablosuz taban
* 304 paslanmaz çelik rezistans
* Otomatik kapanma özelliği
* Susuz çalışma koruması
* Tutacakta açma/kapama düğmeli
* 220-240VAC, 50/60Hz, 1800-2200W
 cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR