Fakir Stubby Siyah-Krom Sakal Şekillendirme Cihazı (FAKSTUBBYSYHKRMFD)

Marka : Fakir
Fiyat : ₺499,00(KDV Dahil)

Fakir Stubby Sakal Şekillendirme Cihazı Siyah Krom

Erkek modasında büyük bir yere sahip olan sakalların bakımı için ihtiyaç duyulan ürünlerin başında sakal şekillendirme cihazları gelir. Fakir Stubby Sakal Şekillendirme Cihazı isetarzınızı yansıtan ve yüzünüze yakışan sakallarınıza ihtiyacı olan bakımı yapmak ve şekil vermek için tüm özelliklere sahipiddialı bir üründür.

Bıçak özelliklerinden şarj süresine kadar sahip olduğu her detayı ile kusursuz bir performanssunan Fakir Stubby Sakal Şekillendirme Cihazı ile hem bakımlı hem de sağlıklı sakallara kavuşabilirsiniz. Güçlü özelliklerin şıkbir tasarım ile buluştuğu ürün, siyah rengi ile sade bir duruş sergiler.

SakallarınızaŞekil Vermenin Ayrıcalığını Yaşayın

Fakir Stubby Sakal Şekillendirme Cihazı çıkarılabilir başlığı ve paslanmaz özellikteki çelik bıçakları sayesinde sakallarınıza kolay şekil vermenizi sağlar.

Ürün temizleme fırçası, bakım yağı ve şarj kablosu gibi kullanışlı aksesuarları ile oldukça pratik bir kullanıma sahiptir.

Kuru kullanım özelliğine sahip olan ürünün yıkanabilir kesme ünitesi, cihazın temizliğini kısa sürede gerçekleştirmenize imkan tanır.

Ürünün ayarlanabilir kesme uzunluğu büyük bir hassasiyet ile cildinizin tahriş olmasının önüne geçer.

0,5 mm aralıklar ile 05-10 mm arasında kesme uzunluğuna sahip olan Fakir Stubby Sakal Şekillendirme Cihazıkısa sürede tarzınıza uygun sakala sahip olmanızı sağlar.

Fakir Stubby Sakal Şekillendirme Cihazı
Paslanmaz çelik bıçaklar Çıkarılabilir başlık
Yıkanabilir kesme ünitesi
Pil kapasitesi: NI-MH 600 mAh x 1
0,5mm aralıklar ile 05-10mm arasında kesme uzunluğu
Şarj Süresi 8-10 saat
Çalışma süresi 35-40 dakika
Motor DC 12V
Güç Kaynağı AC220 240V 50/60Hz
Şarj güç göstergesi
Aksesuarlar:Temizleme Fırçası,bakım yağı,şarj kablosu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR